Godziny Pracy: Pn.-Pt.7.30-15.30 +48 501 434 590
 

O Firmie

O nas

Biuro Rachunkowe w Tarnowie powstało w 1994 roku. Obecnie zatrudniamy grono wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą w rozwiązywaniu Państwa problemów podatkowych, księgowych i kadrowych.

Jesteśmy uprawnieni do świadczenia usług rachunkowych na podstawie Świadectwa Kwalifikacyjnego nr 5134/97 wydanego przez Ministra Finansów RP. Świadectwo potwierdza spełnienia wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

Posiadamy też uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego na podstawie wpisu na listę doradców podatkowych nr 07855 Decyzji Krajowej Rady Doradców Podatkowych wyrażonej w Uchwale z dnia 28 października 1998 r.

Dlaczego my?

Prowadzimy księgowość zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 wrzesień 1994 roku (Dz.U. nr 121 poz. 591 z późniejszymi zmianami). Współpracujemy z małymi i średnimi firmami funkcjonującymi w różnych formach prawnych – od działalności jednooosobowych, poprzez spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego. Przez ponad dwudziestopięcioletni okres działalności zdobyliśmy zaufanie klientów działających w wielu branżach. Zmieniały się przepisy, interpretacje, okoliczności, a my przez cały czas opieramy się na stałych wartościach tj. wnikliwość, dokładność i wsparcie.

Lubimy księgowość!

Księgowość jest pasjonująca. My ją lubimy. Nasi klienci nie muszą. Wiemy, że dla większości jest to trudne, usypiające, nudne, a czasem przerażające… Naszym celem jest zapewnienie Klientom optymalnego komfortu. Otaczamy ich opieką i wyjaśnieniami.

Zajmujemy się pełną obsługą księgowo-kadrową, dzięki czemu Ty będziesz mógł skupić się nad rozwoju swojego biznesu. Spotkasz się u nas ze zrozumieniem. Angażujemy się w 100%, gdyż nasza praca to dla nas dużo więcej niż tylko zawód.