Get Adobe Flash player

O Firmie

Biuro powstało w 1994 roku. Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 5134/97, wpis na listę doradców podatkowych nr 07855 oraz uprawnienia do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych nr. xxx/xx. Prowadzimy księgowość zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 wrzesień 1994 roku( Dz. U. Nr 121 poz. 591 z późniejszymi zmianami). Przez ponad dziesięcioletni okres działalności zdobyliśmy zaufanie klientów działających w branżach: usługowej, handlowej i produkcyjnej.

KLIENCI

Zapewniamy profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych. Doradztwo i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz płac i kadr.

Obecnie obsługujemy ponad 100 podmiotów gospodarczych. Do grona naszych klientów należą: spółki, fundacje oraz osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą.

BEZPIECZEŃSTWO

W trosce o bezpieczeństwo danych naszych klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z innowacyjnych technologii internetowych. Nowoczesny serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań.

MISJA

Celem jest zapewnienie Klientom optymalnego komfortu. Zajmujemy się pełną obsługą księgowo-finansową, dzięki czemu każdy z naszych Klientów ma możliwość angażowania się w działania związane z tym, co naprawdę sprawia mu przyjemność.